Co to jest metaloplastyka?

lut 6, 2022 przez

Co to jest metaloplastyka?

Co to jest metaloplastyka artystyczna? Dekoracyjne wyroby z metalu zyskują obecnie dużą popularność. Są one świetną alternatywą dla innych rodzajów ozdób, wykonywanych z ceramiki lub tworzyw sztucznych. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, czym jest dziedzina rzemiosła, określana mianem metaloplastyki i dlaczego warto zwrócić na nią uwagę.

Metaloplastyczne wyroby, czyli jakie?

Dekoracje ze stali, żeliwa, aluminium lub mosiądzu często znajdziesz pod nazwą: metaloplastyka artystyczna. Jest to rodzaj sztuki, polegającej na obróbce metalu według pewnej koncepcji i określonych wzorców. Jakie przedmioty możesz znaleźć pod nazwą: metaloplastyka? Są to zarówno drobne, domowe meble, jak i mniejsze artefakty, przeznaczone do salonu, sypialni lub ogrodu.

Obecnie bez trudu w sklepach takich jak sklep Dąstal, znajdziesz kunsztownie wykonane wyroby metaloplastyczne, które łączą w sobie funkcje dekoracyjne i praktyczne. Asortyment obejmuje między innymi: praktyczne stojaki na płyty, parasolniki, wieszaki ścienne, zegary, ramki, półki i wiele innych, przydatnych rzeczy. Metalowe ozdoby Dąstal wyróżnia to, że są niepowtarzalne i powstają wyłącznie na podstawie indywidualnych, autorskich projektów.

Metaloplastyka dla domu

Metaloplastyczne ozdoby Dąstal obejmują 2 kategorie wyrobów z metalu: są to przedmioty do zastosowania wewnątrz (w salonie, sypialni, korytarzu) i na zewnątrz – na tarasie lub w ogrodzie. Metalowe dekoracje do ogrodu to na przykład: ozdobne, ażurowe kury, lampiony i kwietniki. Do grupy dekoracji metaloplastycznych wewnętrznych zaliczają się: wazony, lampki, ramy i parasolniki.

Twórcy współpracujący z Dąstal są pasjonatami metaloplastyki i celują wyłącznie w oryginalne wzornictwo i wysokiej jakości surowce. Metalowe stojaki, kwietniki i wieszaki możesz też dowolnie spersonalizować. Na czym to polega? Podczas składania zamówienia zlecasz malowanie proszkowe wybranego produktu w jednym z kilku, niebanalnych odcieni, takich jak: antyczne złoto, czerń czy stare srebro z efektem postarzenia.

Podobne

Tagi