Fotele gamingowe w nowoczesnym gabinecie

lis 28, 2019 przez

Fotele gamingowe w nowoczesnym gabinecie

Gabinet jest miejscem, gdzie spędzamy znaczną część dnia. Praca biurowa i wymuszona pozycja siedząca wymaga inwestycji w komfortowy fotel, który pozwoli na intensywną pracę przed komputerem nawet przez wiele godzin. Fotele gamingowe w nowoczesnym gabinecie pojawiają się coraz częściej jako stylowe i komfortowe siedziska idealne do wytężonej pracy umysłowej.

Fotele tego typu różnią się od tradycyjnych foteli biurowych nie tylko wyjątkowym designem, ale i jakością. Jak sama nazwa wskazuje, służą do grania, a to z kolei jest czynność wielogodzinna, bardzo obciążająca kręgosłup. Nic więc dziwnego, że na potrzeby graczy stworzono model siedziska, które chroni plecy, a zarazem przyciąga wzrok.

Ergonomia to podstawa!

Fotel gamingowy jest w pełni ergonomiczny, a to oznacza, że dopasowuje się do sylwetki siedzącego, umożliwiając długą, nieprzerwaną grę lub pracę w pozycji siedzącej. Siedziska tego typu są też wyposażone w mechanizmy TILT oraz Multiblock, dzięki którym można się kołysać lub zablokować siedzisko w określonej pozycji pionowej. Dodatkowym i ważnym elementem są komfortowe podłokietniki oraz wbudowane zagłówki, poprawiające wydajność pracy.

Inną, równie istotną cechą foteli gamingowych jest tkanina, z której są wykonane fotele. Wśród dostępnych modeli mamy między innymi tapicerkę z ekoskóry lub tkaniny membranowej z dodatkową wentylacją, co pozwala naszej skórze oddychać podczas wielogodzinnej pracy.

Gamingowy, nie zawsze znaczy drogi.

Fotele dla graczy charakteryzują się nie tylko oryginalnym designem i ergonomią, ale też wysoką ceną. To właśnie koszty powodują, że wielu klientów rezygnuje z foteli gamingowych do wyposażenia nowoczesnego gabinetu na rzecz zwykłych foteli obrotowych.

Sklep Meble.pl obala ten mit i oferuje szeroki wachlarz foteli gamingowych marki Signal i Unique w bardzo przystępnych cenach i bogatej kolorystyce. Tutaj każdy wybierze model dopasowany do własnych potrzeb i budżetu, tym samym tworząc praktyczne i komfortowe stanowisko pracy na miarę dwudziestego pierwszego wieku.

Podobne

Tagi